دستاوردهای ثبت نام کاربر عادی «بدون جابجایی میلیاردرشو»
در 22 تیر 1402
ثبت نام کاربر عادی سطحی از کاربریه استارز وی میباشد، با ثبت نام کاربر عادی یک سایت اختصاصی بدست می آورید.

سایت اختصاصی پل ارتباطی دنیای واقعی و دیجیتال است؛ سایت اختصاصی پایگاه ارائه شما و تجارت شما در دنیای انلاین و دیجیتال است.

سایت اختصاصی به شما فرصت ساختن تجارتتان با پتانسیل رشد نامحدود را میدهد؛ در دنیای امروز شما برندی را نمیتوانید پیدا کنید که سایت اختصاصی نداشته باشد؛ با کمی تأمل میتوانیم بگوییم در واقع داشتن سایت اختصاصی نقش اساسی ای در رشد برندشان داشته است.

سایت اختصاصی محدودیت مکان و زمان را از کسب و کارتان بر میدارد با راه اندازی سایت اختصاصی فرصت دسترسی مشتریان از تمام کشور و دنیا را به کسب وکار خود میدهید.

سایت اختصاصی فرصت دسترسی تعداد نامحدودی از مشتریان را به شما و کسب و کارتان میدهد

شما میتوانید با داشتن سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی و یا برند خودتان را راه اندازی کنید؛

شما میتوانید برندی از خودتان و کسب و کارتان در دنیای انلاین بسازید و به جای بگذارید ( برند چیزی است که اگر حتی تمام دارایی فیزیکی یک کسب و کار از بین برود بازهم آن برند سرپا و پابرجاست )

با داشتن سایت اختصاصی شما میتوانید به مشتریانتان از چندین صنف محصول و خدمات دهید که افزایش درامد و بازدهی بهتر کسب وکارتان نتیجه اش خواهد بود (سایت اختصاصی محدودیت صنفی را از کسب وکارتان برمیدارد) 

میبینیم که امروزه خیلی از کسب وکار ها در تجارت انلاین و سنتی به دلیل محدودیت وقت در طول شبانه روز فرصت پاسخگویی و انجام تراکنش مالی به تعداد محدودی از مشتریان خود را دارند، سایت اختصاصی نامحدود تعداد مشتریان شما را به تراکنش مالی میرساند در حالی که شما زمانی نمیگذارید، و شما میتواتید وقت و سرمایه صرفه جویی شده را در زمینه گسترش کسب وکار و افزایش تعداد مشتریانتان بگذارید.

شما با ثبت نام کاربر عادی در «بدون جابجایی میلیاردرشو» یک سایت اختصاصی بدست می اورید.

ثبت نام کاربر عادی رایگان میباشد.

 

 

2 نظر
Sanaz afshari
در 22 تیر 1402
ثبت نام کردم، اصلا تصور نمیکردم همچبن فضای کاربری ای داشته باشه سایتی که ارائه شده، پنل مدیریتی سایت قابل فهم و کارکرد اسونی داره ممنون از مدیریت سایت استارز وی
Farhad amiriyan
در 19 دی 1402
عالیه، واقعا عالیه با هزینه چند ده میلیونی ام همچین سایت و فضای کاربری ای بدست نمیومد ، واقعا فوق العاده ست.